Schindeleho minerály - důrazná odpověď přírody na mnoho zdravotních neduhů

Pro všechny, kteří jste ještě neslyšeli o léčivých horninách, vězte, že v Rakousku se nachází místo s nalezištěm prastaré horniny vulkanického původu bohaté na minerální látky. Pan Robert Schindele senior, majitel okolních pozemků a lesů, si všiml opětovného zazelenání nemocných stromů určených k pokácení. Při stavbě lesní cesty došlo k rozprášení oné horniny do okolí a silné deště se postaraly o její prosáknutí ke kořenům. A začaly se dít věci.

"Když jsem nechal provést první analýzu minerální moučky, začal jsem se studiem vší dostupné literatury o minerálech a došel jsem k závěru, že budu malé množství těchto minerálů jíst sám.

Trpěl jsem po těžké otravě masem už mnoho let velmi bolestivým nadýmáním, měl jsem velmi vysoký obsah kyselin v moči a následkem toho jsem trpěl dnou. Dále mne sužovaly neustálé záněty krčních mandlí.

Už několik hodin po pozření první čajové lžičky mletých minerálů, které jsem smíchal s vodou, se u mne dostavily velmi intenzivní větry. Ještě téhož dne zmizel tlak v žaludeční krajině. Příštího dne jsem se rozhodl zdvojnásobit dávky minerálu. Po třech dnech jsem byl osvobozen od desetiletých bolestí. Další tři dny nato zmizely bolestivé projevy dny a můj krevní tlak poklesl ze 180/100 na 145/85!

Několik týdnů poté byly pryč i moje potíže s krčními mandlemi a v mých sněhobílých vlasech se objevily pramínky černých vlasů. Můj lékař, který mi poté provedl krevní testy, zjistil zcela normální hodnoty.

Mohl jsem opět pít alkohol a kávu, kolik jsem chtěl, jíst i tučné maso, těstoviny a sladkosti. Od té doby – od roku 1985 jím denně minerály.“ (z knihy Roberta Schindeleho o léčivých minerálech z roku 1986).

 

Schindeleho_mineraly_doporucuje_Robert_Schindele_minBez minerálů to prostě nejde. Lidské tělo je tvořeno ze 70 % vodou a minerály. Ruku na srdce, kolik s nás dbá na přísun dostatečného množství vody a pestré skladby stravy a složení potravin? Schindeleho minerály obsahují oxid křemičitý, křemík, železo rozpustné v žaludečních kyselinách, draslík, vápník, hořčík, sodík, zinek, chrom, molybden, a mnoho dalších minerálů a stopových prvků, v takové kvalitě, kterou nelze žádnou výrobou nahradit. Příroda nám připravila na zlatém podnose velmi dostupný dárek. Snad jen nedůvěra může být překážkou v tom, jak si snadno a relativně levně pomoci od často vleklých zdravotních obtíží různého původu.

Začtěte se do ohlasů od našich zákazníků. Jsou autentické, posbírané za 20 let, co minerály propagujeme v České Republice. Tolik vody uplynulo, tak často kladené otázky ohledně složení, působení, věrohodnosti tisíckrát zodpovězeny. Dostaňte své tělo zpět do harmonie, zbavte se nežádoucích látek, které vám brání v nejlepším možném fungování každý den. Minerály stojí třeba 10 Kč denně. Stojím si já sám za to?

 

Voda jako zdroj života


A když už jsme u té vody, která plyne, bez vody není život. Jakou vodu pijete, takoví jste. Připravili jsme program pro celoživotní přísun v podstatě pramenité vody pro kohokoliv. Stačí doma nebo v kanceláři otočit kohoutkem. Švýcarský systém regenerace uměle vyrobené pitné vody je nadčasový, celoživotní, množstvím neomezený a pro vás nejlepší investicí do sebe samotných.

Domácí pramen Spring stačí našroubovat na kohoutek místo původního sítka. Od první chvíle, kdy voda proteče nástavcem, pijete vodu, která teče v horách potokem. Na přírodních principech a s trochou vědy nástavec nahrazuje několikakilometrový vodní tok. Vyteče vám jemná, rozvířená, okysličená voda plná energie a života. S vodou takové kvality nemá nikdo problém vypít dostatečné množství, vaše tělo je najednou úplně jinak hydratované, vaše kondice, látková výměna, celková nálada se dostává do harmonie a souladu s přírodou. Nástavec po pořízení již nestojí žádný další provoz a jeho životnost je neomezená. To znamená, že po vás ho budou moci používat vaše děti a vnoučata.

Kdo by se chtěl zároveň zbavit nežádoucích pachů a pachutí z vody, kdo by nechtěl pít uvolňující se částečky ze stěn vodovodních rozvodů (mikroplastů) a dalších látek, které často nejsou předmětem základních rozborů vody, pro toho máme unikátní filtr ze spleti aktivního uhlí v nerezovém pouzdře od německého konstruktéra Petera Mitschkeho. Oproti všem ostatním se filtr vymyká systémem utkání vlákna z aktivního uhlí, které je tak husté a zároveň jemné, že voda při průtoku filtrem nemá šanci úniku před působením aktivního uhlí.Vpletené stříbro zabraňuje vzniku a množení nežádoucích bakterií. Nic jiného uvnitř média nenajdete. Žádné plasty, tkaniny, nic. I samotný obal není plastový, jak již zmíněno kompletně z nerezu. Plast a voda nejdou dohromady. Kombinací filtru a nástavce Spring vzniká uniktání systém, kterému říkáme domácí vodárna. Zdravá voda na celý život, bez omezeného množství, bez ztráty tlaku a průtoku, systém nepotřebuje elekřinu ani chemii.

Chcete se dozvědět víc? Vše najdete na webu projektu FLOWLIFE. Máme pro vás zajímavé akce a dárky, napište si o ně.

 

Inspirace nakonec

Trocha inspirace pro vás. Který z motivů je vám sympatičtější?

 

Flowlifecz_horsky_pramen_doma_min

 

Nebo tento?

 

PET_lahve_vs_horsky_pramen_doma_Flowlifecz_min

 

Rozhodnutí necháme na vás.

Zpět do obchodu