Schindeleho minerály - důrazná odpověď přírody na mnoho zdravotních neduhů

Pro všechny, kteří jste ještě neslyšeli o léčivých horninách, vězte, že v Rakousku se nachází místo s nalezištěm prastaré horniny vulkanického původu bohaté na minerální látky. Pan Robert Schindele senior, majitel okolních pozemků a lesů, si všiml opětovného zazelenání nemocných stromů určených k pokácení. Při stavbě lesní cesty došlo k rozprášení oné horniny do okolí a silné deště se postaraly o její prosáknutí ke kořenům. A začaly se dít věci.

"Když jsem nechal provést první analýzu minerální moučky, začal jsem se studiem vší dostupné literatury o minerálech a došel jsem k závěru, že budu malé množství těchto minerálů jíst sám.

Trpěl jsem po těžké otravě masem už mnoho let velmi bolestivým nadýmáním, měl jsem velmi vysoký obsah kyselin v moči a následkem toho jsem trpěl dnou. Dále mne sužovaly neustálé záněty krčních mandlí.

Už několik hodin po pozření první čajové lžičky mletých minerálů, které jsem smíchal s vodou, se u mne dostavily velmi intenzivní větry. Ještě téhož dne zmizel tlak v žaludeční krajině. Příštího dne jsem se rozhodl zdvojnásobit dávky minerálu. Po třech dnech jsem byl osvobozen od desetiletých bolestí. Další tři dny nato zmizely bolestivé projevy dny a můj krevní tlak poklesl ze 180/100 na 145/85!

Několik týdnů poté byly pryč i moje potíže s krčními mandlemi a v mých sněhobílých vlasech se objevily pramínky černých vlasů. Můj lékař, který mi poté provedl krevní testy, zjistil zcela normální hodnoty.

Mohl jsem opět pít alkohol a kávu, kolik jsem chtěl, jíst i tučné maso, těstoviny a sladkosti. Od té doby – od roku 1985 jím denně minerály.“ (z knihy Roberta Schindeleho o léčivých minerálech z roku 1986).

 

Schindeleho_mineraly_doporucuje_Robert_Schindele_minBez minerálů to prostě nejde. Lidské tělo je tvořeno ze 70 % vodou a minerály. Ruku na srdce, kolik s nás dbá na přísun dostatečného množství vody a pestré skladby stravy a složení potravin? Schindeleho minerály obsahují oxid křemičitý, křemík, železo rozpustné v žaludečních kyselinách, draslík, vápník, hořčík, sodík, zinek, chrom, molybden, a mnoho dalších minerálů a stopových prvků, v takové kvalitě, kterou nelze žádnou výrobou nahradit. Příroda nám připravila na zlatém podnose velmi dostupný dárek. Snad jen nedůvěra může být překážkou v tom, jak si snadno a relativně levně pomoci od často vleklých zdravotních obtíží různého původu.

Začtěte se do ohlasů od našich zákazníků. Jsou autentické, posbírané za 20 let, co minerály propagujeme v České Republice. Tolik vody uplynulo, tak často kladené otázky ohledně složení, působení, věrohodnosti tisíckrát zodpovězeny. Dostaňte své tělo zpět do harmonie, zbavte se nežádoucích látek, které vám brání v nejlepším možném fungování každý den. Minerály stojí třeba 10 Kč denně. Stojím si já sám za to?

 

Voda jako zdroj života


A když už jsme u té vody, která plyne, bez vody není život. Jakou vodu pijete, takoví jste. Připravili jsme program pro celoživotní přísun v podstatě pramenité vody pro kohokoliv. Stačí doma nebo v kanceláři otočit kohoutkem. Švýcarský systém regenerace uměle vyrobené pitné vody je nadčasový, celoživotní, množstvím neomezený a pro vás nejlepší investicí do sebe samotných.

Domácí pramen Spring stačí našroubovat na kohoutek místo původního sítka. Od první chvíle, kdy voda proteče nástavcem, pijete vodu, která teče v horách potokem. Na přírodních principech a s trochou vědy nástavec nahrazuje několikakilometrový vodní tok. Vyteče vám jemná, rozvířená, okysličená voda plná energie a života. S vodou takové kvality nemá nikdo problém vypít dostatečné množství, vaše tělo je najednou úplně jinak hydratované, vaše kondice, látková výměna, celková nálada se dostává do harmonie a souladu s přírodou. Nástavec po pořízení již nestojí žádný další provoz a jeho životnost je neomezená. To znamená, že po vás ho budou moci používat vaše děti a vnoučata.

Kdo by se chtěl zároveň zbavit nežádoucích pachů a pachutí z vody, kdo by nechtěl pít uvolňující se částečky ze stěn vodovodních rozvodů (mikroplastů) a dalších látek, které často nejsou předmětem základních rozborů vody, pro toho máme unikátní filtr ze spleti aktivního uhlí v nerezovém pouzdře od německého konstruktéra Petera Mitschkeho. Oproti všem ostatním se filtr vymyká systémem utkání vlákna z aktivního uhlí, které je tak husté a zároveň jemné, že voda při průtoku filtrem nemá šanci úniku před působením aktivního uhlí.Vpletené stříbro zabraňuje vzniku a množení nežádoucích bakterií. Nic jiného uvnitř média nenajdete. Žádné plasty, tkaniny, nic. I samotný obal není plastový, jak již zmíněno kompletně z nerezu. Plast a voda nejdou dohromady. Kombinací filtru a nástavce Spring vzniká uniktání systém, kterému říkáme domácí vodárna. Zdravá voda na celý život, bez omezeného množství, bez ztráty tlaku a průtoku, systém nepotřebuje elekřinu ani chemii.

Chcete se dozvědět víc? Vše najdete na webu projektu FLOWLIFE. Máme pro vás zajímavé akce a dárky, napište si o ně.

 

Inspirace nakonec

Trocha inspirace pro vás. Který z motivů je vám sympatičtější?

 

Flowlifecz_horsky_pramen_doma_min

 

Nebo tento?

 

PET_lahve_vs_horsky_pramen_doma_Flowlifecz_min

 

Rozhodnutí necháme na vás.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení