Nedostatek vody a minerálů může mít devastující účinky na lidské tělo...

Lidské tělo je tvořeno z necelých 70 % vodou a minerály. Dále to jsou proteiny a tělesný tuk. To pro vás zřejmě není objevení Ameriky.

Jenže, co se s lidským tělem děje, pokud má některých látek nedostatek?

Od, řekněme, "banalit" jako je únava, špatné soustředění, horší výkonnost, až po vážné zdravotní problémy obvykle začínající špatným zažíváním, problémy s trávením, vyměšováním, v důsledku neschopnosti těla zbavit se odpadních látek. Jedů, které se následně usadí v těle a škodí. Způsobují záněty, zatěžují metabolismus, člověk není schopný vzít si z přijímané stravy potřebné živiny, pokud tedy strava samotná nějaké živiny vůbec obsahuje.

Takto to tlačíme před sebou nějakou dobu, nepřipouštíme si bolesti, nepohodlí. Většinou tyto problémy řešíme pilulkou, mastičkou, v horším případě rovnou operací. Říkáme si, co je špatně? Co se to s mým tělem děje?

 

Pilulky_medikace_misto_Schindeleho_mineralu

 

Vody je všude dost, můžeme jí pít kolik chceme, tak proč ji nepijeme dostatek (pitný režim je alfa a omega zdravého těla)? Máme možnost koupit potraviny plné vitamínů a minerálů, tak proč jich máme nedostatek? V nespočtu potravinových doplňků, které si můžeme pořídit v každé lékárně, si můžeme přilepšit a přísun vitamínů a minerálů zajistit, tak proč se to na našem zdraví neprojeví?

Nebo, že by bylo něco na tom, že kohoutková voda je často nepříliš vábné chuti a k pití právě nevybízí? Musíme ji různě upravovat a ochucovat, abychom ji byli schopni vůbec polknout? Jenže, po dochucení už právě neplní onu tolik potřebnou čistící funkci. A nerozpustí nám tolik živin.

A mohlo by být něco na tom, že v běžných potravinách zase vlastně tolik živin ani není? A v různých doplňcích, které nám často projdou tělem, aniž bychom je byli schopni zužitkovat? Před 20 lety jsme z Rakouska přivezli první léčivou horninu Schindeleho minerály. Razíme totiž cestu, že co stvořila příroda sama, má největší šanci nám prospět. Škála minerálů, v této hornině obsažená, je celosvětově unikátní a my ji máme takto blízko, v podstatě pod nosem.

Pokud něco dokáže zazelenat nemocné stromy, po čem s chutí skočí naši čtyřnozí mazlíčci, protože jim příroda napovídá, že je to pro ně dobré, stojí i za osobní zkušenost. Stačí odměrka horniny nebo pár kapslí denně. Za 10 korun nekoupíte ani párek v rohlíku, ani kávu s sebou, a dnes už ani lístek na MHD. Za to si můžete s úsměvem na rtech odškrtnout políčko "udělat něco pro sebe".


Máte ve svém okolí někoho s artrózou, dnou, cukrovkou, vysokým tlakem, různými záněty, třeba gynekologickými, močových cest, prostaty, hemoroidy? Darujte mu Schindeleho minerály. nemůže se mu stát nic jiného, než že se mu jeho stav zlepší. Lidé je pak označují jako dar z nebes, k nezaplacení, nestojí už jen toto za pokus? Ohlasy zákazníků najdete zde.

 

Darujte_Schindeleho_mineraly

 

 

Mleté Schindeleho minerály koupíte zde.

 

Kapslové balení Schindeleho minerálů koupíte zde.

 

A příště vám zašleme zajímavosti k vodě, když už jsme ji dnes zmínili. Voda je totiž život, máme takový život, jaká je naše voda. Buď stlačená v potrubí, zavřená v plastu nebo 

Dulezitost_vody_a_mineralu_v_lidskem_tele_1 

Zpět do obchodu