Schindeleho minerály - drobnost, která dokáže velké věci

Nejsme tu zase tak krátce, příští rok tomu bude 20 let. Za tu dobu jsme odlomili mnoho tun z rakouského lomu, naplnili statisíce plechovek rozemletou horninou s obsahem unikátních minerálních látek, blahodárných pro život, a rozeslali je mezi vás. V roce 2017 rakouský výrobce dokončil certifikaci tohoto produktu na mezinárodně uznávaný zdravotnický prostředek. Jedním z důvodů bylo, že za doplněk stravy bývá označováno ledacos a hůře se vysvětluje jeho zdravotní přínos.

 

Kamenne_zdravi_Schindeleho_mineraly_dokazivelke_veci_1

 

Zdravotnické prostředky podléhají přísným auditům a studiím, které musí potvrdit účinky na lidské zdraví. Pravda je, že Rakušané těží horninu již 35 let a velmi dobře ví, při jakých obtížích je vhodné nasadit ozdravovací kůru se Schindeleho minerály. Na druhé straně se vždy najdou lidé, kteří produktu nevěří. Může jim být nepříjemné polykat nějaké bahno, jak někteří produkt zjednodušeně nazvou (toto je možné vyřešit užíváním v kapslích), ale hlavně mají pochybnosti právě nad jeho zdravotními přínosy. Zdravotnické prostředky u nás dozoruje Státní ústav pro kontrolu léčiv. I když šlo v našem případě pouze o notifikaci (přijetí již provedené certifikace produktu v Německu), i zde byla pro jistotu provedena analýza složení pro vyloučení zdravotních rizik při užívání Schindeleho minerálů vnitřně. Kdokoliv se může informovat, má-li o tomto pochybnosti.

A co vám mohou Schindeleho minerály způsobit? Pouze mnoho dobrého, stačí se podívat na reference našich zákazníků. Naši zákazníci nám zasílají děkování a upozorňují nás na situace a obtíže, ve kterých jim Schindeleho minerály pomohly.

 

Kamenne_zdravi_Schindeleho_mineraly_dokazivelke_veci_2Říká se, že cena je vždy relativní. Pro někoho nepředstavitelná drahota, někdo to utratí za týden za kávu. Dávka minerálů vás přijde na pár korun denně. Deset korun je dnes dobrých akorát tak jako mince do nákupního vozíku. Přesto můžete za tuto cenu udělat i něco pro sebe. A nejen pro sebe. Stačí se zamyslet komu všemu by mohly být Schindeleho minerály prospěšné. V rodině se vždy někdo najde. Málokoho ve vyšším věku něco nebolí, netlačí před sebou nějakou civilizační chorobu, řekněme třeba cukrovku, jistě se najdou tací, které trápí špatné trávení a zažívání, pohybový aparát, ztráta energie, vitality a chuti do života. Pak už stačí vybrat si z našich akčních balíčků a udělat hromadnou objednávku pro celou rodinu.

 

Schindeleho_Minerály_Množstevní_Sleva_4

 

Přiživit se mohou i vaše němé tváře bez ohledu na druh, věk, či pohlaví. :-)

 

Každý rok v jarních měsících chodí dopisy od lidí velmi podobného znění: "Milé Kamenné zdraví, dostal/a jsem od Ježíška vaše minerály. Užíval/a jsem je hlavně proto, abych rodině udělala radost. Vůbec nic jsem od toho nečekal/a. Ovšem k mému překvapení mě postupně opouští mé chronické obtíže. Byl to můj nejhodnotnější dar, v užívání hodlám pokračovat.

 

Zvažte, co je vlastně nejhodnotnějším darem pro vaše okolí. U nás a našich zákazníků to je jasné - zdraví na prvním místě.

 

Kamenne_zdravi_Schindeleho_mineraly_Vanocni_darek_1Přejeme vám šťastnou ruku a pevné zdraví.

Zpět do obchodu