Schindeleho minerály - smysluplná investice?

Motivací každého z nás by mělo být prožití co možná nejdelší etapy života v co největší aktivitě bez závažných zdravotních obtíží. Kdo nesouhlasí, dál číst nemusí :). Můžeme k životu přistoupit opravdu zodpovědně, tedy rozumně se stravovat (nepřejídat se, ale ani si zbytečně neubírat, jíst pestrou vyváženou stravu bohatou na vitamíny a minerály, jíst častěji v menších porcích), pít dostatečné množství vody pravidelně v průběhu celého dne, hlídat si pravidelný hluboký spánek, mít pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu, nekouřit, neopíjet se, být pozitivně naladěn a naopak nezatěžovat tělo stresem, otužovat se apod. Pokud na některých z věcí pracujete, pak vidíme předpoklad pro spokojený a udržitelný život v souladu s přírodou a správně nastavených hodnotách.


Kdo by ovšem cítil, že mu pro spokojený život něco chybí, stačí umět trochu poslouchat své tělo, v případě, že cítíte bolest už bývá obvykle dost pozdě, ale stačí třeba únava, špatná nálada bez většího důvodu, nepravidelné zažívání, nespavost... Takový jedinec by měl zpozornět, zastavit se a přehodnotit své priority. Pomalu tomu budou 2 roky, kdy naše životy začaly ovlivňovat dříve nemyslitelné okolnosti, jako zavřené školy, pracoviště, divadla, sportoviště, restaurace a další.

 

Většina z nás se ocitla v menší, či větší izolaci, se ztrátou minimálně svých oblíbených koníčků, kontaktů s přáteli, ne-li dokonce zaměstnání. Což nejsou zrovna předpoklady pro udržení si skvělé nálady a optimismu. Přidá-li se k tomu zvyšování životních nákladů v podobě zdražování snad u všech položek týkajících se našich běžných životů, znovu hrozící uzavírky, celodenní pobyty v rouškách, nezbývá než souhlasit, že ne každý se tím vším vypořádá s nadhledem a úsměvem na rtech.


Pokud bychom my měli přispět něčím, aby se vám vedlo byť jen o trochu lépe, abyste zvládali každodenní nápor na svou fyzickou i duševní kondici bez postupné ztráty energie vedoucí až k chronickým obtížím, aby se vám zvedla nálada už jen z toho, že vám z těla ustupuje bolest, že lépe spíte, jste odolnější vůči stresu, vychází nám Schindeleho minerály jako jedna z nejsmysluplnějších investic do sebe, do vlastního zdraví a plnohodnotného života. Začtěte se do vzorků ohlasů od jiných uživatelů, nemáme důvod si vymýšlet, je potřeba se jen rozhodnout a zkusit.

 

Kamenne_zdravi_Schindeleho_mineraly_dokazivelke_veci_2

 

Co o Schindeleho minerálech řekli naši zákazníci?

 

"Je mi 72 let a celý život mne bolela hlava - až pět dní nepřetržitě. Na rukou a nohou jsem měla vyrážku. Padaly mi vlasy a bolest v rameni byla tak silná, že jsem nemohla zvednout ruku. Po 5 měsících s minerály vše téměř odeznělo. Ženské problémy, co bych musela řešit operativně, jsou též pryč. Objednávám dvě plechovky a děkuji."

- Věra Jandová, Dolní Město

 

"Dobrý den,
nedá mi, abych se nepochlubila s účinky, které má užívání minerálů na mne a moji rodinu. Minerály užívám cca půl roku, a již po dvou měsících jsem pocítila pevnější nehty a vlasy. Po dalším měsíci se mi snížil krevní tlak ze 150/90 na cca 135/80. Také se mi upravily hodnoty železa a vápníku v krvi. Zmizela únava. Jsem nadšená a můžu všem doporučit. Bereme je s manželem a dětmi všichni."

- Jolana Němečková, Staré Hradiště

 

"Dobrý den,
s manželem bereme minerály 3 roky a jak nám pomáhají, snad už napsali ostatní uživatelé. Snad jen - manžel měl cukr na 12, po měsíci užívání a později mu klesl trvale na 6-7. Já jsem měla 10 let zoufalé bolesti hlavy. Brala jsem až 5 prášků denně. Dnes tak jednou za 2 měsíce. I cena je pro nás důležitá. Bez těchto minerálů by, myslím, byl život mnohem těžší."

- Karla Šamánková, Loučná nad Desnou

 

"Dobrý den, 
Objednali jsme si na vánoce vaše minerály. Manžel (58) má cukrovku a byl na inzulínu. Po užívání minerálů se mu cukrovka natolik upravila, že užívá pouze prášky. Díky účinkům vašich minerálů si teď objednává celá rodina. 
Moc děkujeme."

- Marie Valová, Bystřice nad Pernštejnem


"Minerály jsem si zakoupila na doporučení svého lékaře imunologa, který je také užíval. Ze začátku jsem první týden měla trochu problémy se stolicí, více jsem se čistila a to několikrát denně. Asi po 14 dnech, se vše upravilo a zatím jsem nepociťovala žádné jiné účinky minerálů. Musím také podotknout, že jsem je začala brát z důvodu špatné imunity, velké bolesti kolene, ramen a kyčlí. Takové 3 měsíce jsem na tom byla stejně, ale potom se můj zdravotní stav začal zlepšovat. Nyní mám již vybranou celou krabici a musím napsat, že jsem opravdu bez problémů. Koleno přestalo bolet, kyčle také a rameno zabolí jen při větší námaze. Nebýt mého lékaře, tak jsem o minerálech ani nevěděla a bolesti by pokračovaly i nadále. Objednala jsem je i kamarádce, které pomohly již za týden na křeče v lýtkách. Dva roky brala na doporučení lékaře hořčík, který jí vůbec nezabíral. No a po týdnu měla po problémech a ještě mi řekla, že jí tak nebolí ani záda. Již si je zakoupili i další přátelé. Jsem již starší osoba, 66 let, a kdyby to nefungovalo, tak bych vám nenapsala a hlavně bych je nedoporučila svým přátelům. To bych jim neudělala."

- Dana Onderková, Rudoltice

 

"O minerálech jsem slyšela již dávno, ale vůbec jsem tomu nevěřila. Dcera mně ale jednu plechovku přinesla. Po týdnu užívání jsem přestala mít problém se zácpou, která mně léta ztrpčovala život. Také mě čekala operace, měla jsem velké bolesti, užívala jsem hodně léků a měla jsem velký problém se žaludkem. Při užívání minerálů se mi velmi brzy upravilo trávení, léků beru polovic, jen ty nejnutnější. Cítím se mnohem lépe a objednávám 3 plechovky."

- Anežka Vojáčková, Zlín, 74 let

 

"Chtěla bych vám poděkovat za minerály. Snížil se mi tlak i cukr a hlavně nohy se mi zlepšily, měla jsem je v katastrofálním stavu. Užívám je 1 rok a jsem velmi spokojená. Konečně také spím. V noci jsem bloudila po bytě v bolestech, a teď jsem díky minerálům v pohodě."

- Jaroslava Jedináková, Pacov

 

Další zkušenosti našich zákazníků najdete na tomto odkaze.


Pokud čtete tyto řádky, dost možná to znamená, že jste již našimi zákazníky. Rádi bychom vám poděkovali a sice cestou zvýhodněné nabídky mimo běžné trvalé akce na našich stránkách (trvalé akce se dozvíte na tomto odkaze nebo u každého produktu v popisku). Jde o různé kombinace v počtu mletých minerálů a balení v kapslích.

 

Užíváte-li např. mleté minerály a chtěli byste zkusit kapsle nebo je někomu darovat, objednejte např. 3 balení mletých a 1 kapsle. Cena za vše se bude počítat jakoby u 4 kusů o každého. Tedy místo 651 Kč u 3 kusů za mleté budete platit 631 Kč za kus (z kolonky 4-5 kusů / za 1 kus), to samé u kapslí, místo 1068 Kč za základní 1 kus bude cena 923 Kč (z kolonky 4-5 kusů). Tedy místo 3021 Kč za vše bude vaše cena 2816 Kč. Takto různě můžete kombinovat a jak vidíte, čím více kusů najednou, tím bude každé balení levnější. Při zadávání objednávky napište do formuláře pro poznámky "uplatňuji slevu dle vaší nabídky", cenu vám následně upravíme a potvrdíme. AKCE PLATÍ DO 15. 12. 2021.

 

Níže raději přikládáme ukázku, jak a kde zadat výše popsanou slevu:

Kamenne_zdravi_Schindeleho_mineraly_sleva_2021_1


Pro mnoho z vás je vypití sklenice vody s minerály každodenní rutinou a samozřejmostí. Pomozte nám i ostatní zbavit ostychu a nedůvěry v produkt, který má tradici delší než 30 let, v podobě, jak nám ho naservírovala příroda, bez jakýchkoliv zásahů člověka, produkt unikátního složení a účinků. Pokud jste typ člověka, který potřebuje další důkazy, pak neváhejte projít studie, které na produkt Schindeleho minerálů byly realizovány.

 

 

Zpět do obchodu