Účinky Schindeleho minerálů

Zpochybňovat účinky Schindeleho minerálů?

 

Výrobek má 35letou tradici, původ v Rakousku. Jedná se o 100% přírodní produkt, bez jakéhokoliv zásahu člověka na složení. Konzumuje se tak, jak nám ho zanechala příroda. Jde o vyvřelou horninu sopečného původu, v německy mluvících zemích nazývanou také jako Heilerde, tedy "léčivá hornina".

 

Za poměrně dlouhou historii propagace tohoto produktu v České Republice jsme nasbírali nápadně velké množství ohlasů na to, aby to byla náhoda. Stačí mít vlastní rozum, nebýt zatvrzelý, nebát se vyzkoušet novou věc a nevidět ve všem, mimo zavedené pořádky, snahu o snadné obohacení nebo dokonce podvod.

 

Výsledky bývají často až překvapující. Začtěte se do ohlasů na tomto odkaze, snězte jedno, dvě balení a pošlete nám svůj ohlas. Nejzajímavější odměníme minerální kůrou zdarma.

 

A co peníze? Užívání Schindeleho minerálů Vás vyjde na 10 Kč denně (průměrně podle ceny za mleté minerály, v kapslích je užívání o něco dražší). Je 10 Kč moc? V době, kdy lidé dají 100 Kč za krabičku cigaret nebo 50 Kč za kávu nebo pivo? Přitom vzít si, byť občas, na přilepšenou, odměrku minerálů nebo spolknout pár kapslí, je velmi prozíravé.

 

Schindeleho_minerály_snídaně

 

Jde možná o nejlevnější a nejsnazší způsob jak zůstat zdravý. Pro bezproblémové trávení, zbavení se jedů z jídla a všeho, co do svého těla přijímáme, člověku se často najednou neuvěřitelně uleví. Cítí se plný síly a energie, opouští ho různé bolesti (připomínáme, že s Schindeleho minerály byla vypracována v Německu univerzitní studie na revmatická onemocnění, jako artróza, revmatoidní artritida, dna, spondylóza), problémy např. s pálením žáhy, nadýmáním, průjmy, zácpami mizí i během několika dnů.

 

Opravdu to nestojí za pokus?

 

A co vnější krása? I tam umí Schindeleho minerály pomoct.

 

Nejste spokojeni se stavem vlasů a nehtů? Bez minerálů to nepůjde. Není nutné polykat hrsti pilulek a doplňků, když máte vyrovnaný stav minerálů v těle. Jejich přírodní původ si s Vaším tělem bude rozumět nejlépe.

 

Mleté Schindeleho minerály koupíte zde.

Kapslové balení Schindeleho minerálů koupíte zde.

Zpět do obchodu