Volání přírody, záchrana zdraví, a možná i skvělý dárek?

Milí přátelé,

již 20 let s vámi sdílíme kvalitní produkty Schindeleho minerálů - léčivé horniny, jak ji v německy mluvících zemích nazývají. Jsme si dobře vědomi, při jakých obtížích minerály pomáhají - stačí se jen začíst do ohlasů od našich zákazníků. Jeden z nových ohlasů vám nyní představíme trochu podrobněji.

Sešli jsme se s pánem, který je již dlouholetým uživatelem Schindeleho minerálů, a který nám o svých zkušenostech s léčením svých potíží vyprávěl osobně. Seznamte se s příběhem Ladislava Krajčíra:

"Od roku 1990 jsem začal pociťovat bolesti v kolenou. Každým rokem se to stupňovalo. Lékařský posudek zněl artróza. Došlo k poškození postupně obou menisků, takže jsem musel podstoupit dvě operace. Léčba pokračovala užíváním všech léků a injekcí proti artróze. Každá série zmírnila bolesti však pouze na 3 měsíce. To už byl rok 2008, kdy mně má lékařka sdělila, že pokud tento lék nezabere, čeká mě operace a kloubní náhrada u obou kolen. Celou dobu jsem pracoval u národního týmu házenkářů. Měl jsem k dispozici velmi dobrou zdravotní péči. Nějaký čas jsem se léčil i ve Vídni. Zhruba v tuto dobu mi však přišly do cesty Schindeleho minerály. Po 3 měsících užívání jsem začal pociťovat zmírnění bolestí. Užíval jsem dál a dál, dnes je tomu již 13 let. Na umělé klouby jsem zapomněl, bolesti jsou pryč, chodím bez sebemenších problémů. Jako bonus se mi ještě ztratily hemoroidy." Na rozloučenou ještě pán dodal: "Já jsem vlastně vaše chodící reklama.".

Ladislav Krajčír, Praha 1, 77 let

Chtěli byste znát další příběhy našich zákazníků? Většinu dopisů, mailů a SMSek od uživatelů Schindeleho minerálů jsme sepsali do sekce referencí na webu.

Vždy se najde někdo, kdo bude zpochybňovat - byť 100x ověřené, potvrzené a prokázané. Příroda nám přichystala malý poklad. Dárek. Není sice úplně zadarmo, ovšem v době, kdy šálek kávy nebo porce zmrzliny stojí bez problémů 50 Kč, vyjde užívání minerálů na pětinu této částky denně. Na základě našich dvacetiletých zkušeností, co se týká reakcí lidí na podobné reklamy zaměřené na různé doplňky s téměř zázračnými účinky, jakkoliv je chápeme, mnohdy se opravdu jedná o klamání a past, naše Schindeleho minerály jsou již poměrně dlouho pod dozorem SÚKLu jako zdravotnický prostředek. To je velmi podstatný rozdíl oproti potravinovým doplňkům. U nich stačí prokázat zdravotní nezávadnost. Naše Schindeleho minerály jsou již poměrně dlouho pod dozorem SÚKLu jako zdravotnický prostředek. Rakušané několik let zpracovávali univerzitní studii, která potvrdila příznivé účinky minerálů při revmatických chorobách. Pozitivní vliv se prokázal rovněž u diabetiků. Tato hornina vulkanického původu zkrátka může člověku jedině prospět - a nejen jemu. Kdo má doma svého mazlíčka, psovi, kočce, ale třeba i andulce, doporučujeme přisypávat do krmení trochu minerálů. Odměnou vám budou hravá zvířata plná života, se správným zažíváním, kvalitní srstí, lačná po pohybu a radosti ze života. Pokud by vás zajímaly další studie, najdete je zde.

Není už jen toto důvod k zamyšlení a cesta, jak pro sebe nebo pro někoho, udělat něco prospěšného? Schindeleho minerály můžete vybírat na této stránce.

Prosíme naše spokojené uživatele o zaslání svých zkušeností se Schindeleho minerály. Odměnou může být po domluvě zajímavá publikace nebo i případně plechovka minerálů zdarma. Převážně díky ohlasům od lidí, kteří minerály užívali před vámi, jste se s největší pravděpodobností o nich dozvěděli a rozhodli jste je zkusit také. Pošlete to dál a pomozte nám šířit dobrou věc mezi všechny, kterým by minerály mohly pomoci. Vaše zkušenosti pište sem: mineraly@kamennezdravi.cz

Se srdečnými díky vám přejeme pevné, téměř kamenné zdraví.

Schindeleho_minerály_darujte_je_svym_blizkym

Zpět do obchodu