Schindeleho Minerály - VÝHODNÉ BALENÍ 1+1

Výhodné balení mletých minerálů a mletých minerálů plněných do kapslí je vhodným dárkem pro blízké přátele nebo členy rodiny. 500 kapslí v balení + 400g mletých minerálů vystačí jednomu člověku na čtyři měsíce užívání. Složením jsou vždy bez lepku a laktózy.

Skladem
Kód: 54
1 917 Kč –7 % 1 779 Kč
Kategorie: OBCHOD
Hmotnost: 1.1 kg
Schindeleho Minerály Výhodné Balení 1+1 MIN
Akce Tip
ZDARMAZDARMA 1 917 Kč –7 %

Mleté minerály plněné do kapslí pro pohodlné každodenní použití. 500 kapslí v balení vystačí na dva měsíce užívání, jsou standardní velikosti, vždy bez lepku a laktózy.  Tato „léčivá hornina“ přináší pozitivní účinky v široké škále obtíží. Působí blahodárně při překyselení a zažívacích potížích a ulevuje od obtíží souvisejících s revmatoidní artritidou či dna. Jedná se o  certifikovaný zdravotnický prostředek, který narozdíl od doplňků stravy prochází velkým množstvím kontrol a testů, které dokazují jeho účinky i zdravotní nezávadnost.

 

Jemně mleté minerály dodávané v 400 g plechovce s dávkovací lžící. Vhodné pro rozmíchání ve sklenici vody, ale také ideální pro aplikaci ve formě masky, koupele či zábalu. Tato „léčivá hornina“ přináší pozitivní účinky v široké škále obtíží. Působí blahodárně při překyselení a zažívacích potížích a ulevuje od obtíží souvisejících s revmatoidní artritidou či dna. Jedná se o  certifikovaný zdravotnický prostředek, který narozdíl od doplňků stravy prochází velkým množstvím kontrol a testů, které dokazují jeho účinky i zdravotní nezávadnost.

 

Pokyny k perorálnímu (ústnímu) užití

Užívejte 1x denně 8 tobolek spolu se sklenicí vody (200 ml) co se týče kapslového balení.

Nasypejte 1x denně 6 g (odměrná lžička) přípravku do sklenice vody (200 ml), zamíchejte a vypijte, co se týče mletých minerálů.

Po 28 dnech udělejte 3denní přestávku.

 

Pozitivní účinky při perorálním užití:

 • zmírnění potíží zažívacího traktu při průjmech 

 • zmírnění potíží při syndromu dráždivého střeva 

 • podporuje čištění střev 

 • váže endotoxiny

 • váže mykotoxiny

 

Použití ve formě pleťové masky (mleté balení)

1 polévkovou lžíci Schindeleho minerálů a 1 polévkovou lžíci vody a oleje (např. jojobový, olivový, třezalkový) dejte do misky, dobře promíchejte, až vznikne směs, kterou snadno rozetřete – naneste a nechte minimálně 20 minut působit, až se začne maska rozpadat pomocí navlhčených dlaní ji uhlaďte.

 

Pokud je vaše pleť mastná, nepoužívejte při tvorbě směsi žádný olej. Při častém užívání minerálů jako pleťové masky je třeba snížit perorální dávku na polovinu.

 

Pozitivní účinky pleťové masky:

 • maska pomáhá dosáhnout mladistvý vzhled pleti
 • pozitivní stahování pleti
 • při omývání využít jako peeling - krouživými pohyby omýt

 

Použití jako minerální koupel (mleté balení)

Pro celkovou koupel použijte 1 - 2 hrsti Schindeleho minerálů. Během koupele vodu řádně promíchejte, taky aby se minerály usazené na dně vany dostaly do koupele. Po koupeli se osprchujte a oschněte bez otírání pokožky nebo se zabalte do velké (tmavé) osušky. Nezapomeňte pokožku ošetřit krémem, protože minerály mohou pokožku vysušit.

 

Upozornění: Schindeleho minerály mohou při tření fungovat jako smirkový papír. Omezte proto pohyb ve vaně nebo použijte protiskluzovou podložku pro zamezení poškrábání povrchu vany. Při častých koupelích je třeba snížit perorální dávku na polovinu.

 

Minerální koupele mohou pomoct:

 • s vyrážkou a ekzémem
 • u lupénky
 • udržet pevné vlasy, nehty a pleť (kůži)

 

Použití pro detox organismu (obě varianty produktu)

Při větší zátěži na organismus z důvodu fitness nebo třeba večerní zábavy, minerály pomáhají urychlit čištění organismu.

 

Použití pro zvířata

Pes


Maximálně 1g/15 kg tělesné hmotnosti/den – nasypat přes dužnaté krmivo, nebo přimíchat do krmiva - dostatečně přistavit vodu.

Psi v růstu – poloviční dávku.


Kočky


Špetku minerálů nasypat přes dužnaté krmivo, dostatečně přistavit vodu.


Kůň


10g/70-100 kg tělesné hmotnosti/den – ve vodě zamíchat, nebo přidat volně do koryta na krmení 
(dávka 10 g odpovídá 1 vrchovaté polévkové lžíci na koně/den).

U koní zamíhejte s vodou nebo přimíchat do krmiva s melasou - člověk musí zkusit, co koně chtějí.


Poštovní holubi


Obzvlášť během sezení na vejcích, líhnutí a pelichání potřebují vaši poštovní holubi mnoho minerálů.

 

Složení

Schindeleho_Minera%CC%81ly_Sloz%CC%8Ceni%CC%81_kapsle

 

Uvedené ceny jsou konečné včetně DPH a dodání spedicí Geis na dobírku do ČR. Dopravné ani balné cenu zásilky nenavýší. Objednávkou minerálů souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a pravidly pro zpracování osobních údajů.
Zpět do obchodu