Ohlasy zákazníků

Marie Kovaříková, Horažďovice

Dobrý den, ke konci loňského roku jsem u vás pro manžela objednala Schindeleho minerály. Po dobrání plechovky musím konstatovat, že se manželův zdravotní stav velmi zlepšil. Je mu 63 let a byla mu před 2 roky zjištěna rakovina prostaty. Před týdnem mu dopadly výsledky na urologii bezvadně. Také u plicní lékařky se výsledky velmi zlepšily. I já jsem se rozhodla také tyto minerály užívat. Z tohoto důvodu objednávám další 2 balení.

Ivan Novák, Brumov-Bylnice

Dobrý den, je mi 55 let a rád bych se s vámi podělil o zkušenost s užíváním minerálů. Dlouho jsem trpěl bolestmi ramene, nepomohly ani injekce přímo do kloubu. Potom mi dcera objednala jedno balení vašich minerálů, které jsem začal užívat asi před rokem. Po využívání jednoho balení se mně výrazně ulevilo, bolesti polevily natolik, že jsem mohl pracovat a nijak mě bolest neomezovala. Musím podotknout, že úlevu jsem začínal vnímat už po čtrnácti dnech. Celkově se zlepšil můj život i proto, že mohu v noci spát. Předtím jsem se budil bolestí, jedl jsem léky od bolesti, které pomohly jen na chvíli. Proto si objednávám další 4 balení i pro manželku a pro své známé, kteří chtějí účinky minerálů také vyzkoušet.

Vladimír Kohout, Praha 8

Dobrý den, já i manželka jsme užívali vaše minerály asi měsíc a musíme potvrdit, že mají velice příznivý vliv na náš zdravotní stav, vitalitu i náladu. Jako první jsme zaznamenali zlepšení kvality spánku, nárůst energie, ústup únavy a podrážděnosti, a to už po několika dnech užívání. Postupně se začaly zlepšovat i ostatní problémy. Míval jsem v noci křeče do lýtek, které mi vymizely, a také se mi zlepšil stav kolenních vazů, s nimiž jsem měl potíže při turistice a sportu už řadu let. Manželka už nemá migrény, způsobené blokací krční páteře, ani bolesti kyčelních kloubů, kterými trpěla při náhlých ochlazeních a deštivém počasí. Objednali jsme si proto další balení, Schindeleho minerály nám rozhodně pomohly.

Marie Hiclová, Brno-Chrlice

Vážení, chci Vám také napsat zkušenosti s minerály. Považuji je za zázrak. Již dva roky mě bolela levá kyčel a stav se jen zhoršoval. Jen ten, kdo to zažil, tak to může pochopit. Prý artróza. Myslela jsem si, že se toho už nikdy nezbavím. Pak se začaly přidávat malé klouby a to už přestala být sranda. Tak jsem na základě doporučení objednala minerály a brzy pocítila zlepšení. Nyní se cítím velice dobře a minerály jsem již doporučila mnoha svým známým. Dnes budu dělat větší objednávku, abych je měla doma, když mě někdo osloví: „nemáš náhodou navíc minerály“?

Anna Příhodová, Přerov

Zdravím vás a rozhodla jsem se, že vám napíši, jak mi pomohly vaše minerály. Dostala jsem je od sestry asi před rokem, jelikož jsem jí vyprávěla mé problémy s tlustým střevem + hemoroidy, prasklý konečník, dlouho jsem se s tím léčila. Po půl roce nastala velká změna. Krásně jdu na záchod, žádné praskání konečníku a mám bezvadné výsledky. Děkuji, minerály budu brát i nadále.

Marta Svobodová, Mníšek pod Brdy

Chtěla bych vám poděkovat za produkt, který nabízíte. Využívala jsem plechovku minerálů, zlepšil se mi stav cukrovky, zpevnily se mi nehty a vlasy. V noci jsem se probouzela s křečemi v nohách, ale teď spím klidně celou noc. Proto bych prosila zaslat další 2 balení.

Ladislav Jirčík, Vysoké Mýto, 86 let

Minerály užívám pravidelně více jak 3 roky. Prostata se mi stabilizovala, pleš na hlavě o průměru 10 cm plně obrostla vlasy, zažívání a vyprazdňování se mi srovnalo a cítím se celkově velmi dobře. Objednávám 4 plechovky minerálů a děkuji.

Bohuslava Čechová, Praha 10, 83 let

Dobrý den, před 3 týdny jsem začala užívat Schindeleho minerály od vás. Dlouhé roky mě trápily křeče v nohách i v rukách, že se mi prsty úplně zkroutily. V noci mě to budilo. Co užívám minerály, křeče úplně zmizely. Stále jsem si kupovala v lékárně vápník, hořčík, zinek, ale nepomohlo to. Jsem velice ráda, že jsem na vás narazila.

Karel Ostrý, České Budějovice

Je mi 53 let, měl jsem rozbitý kloub a zlomenou holenní kost na pravé noze. Trpěl jsem velkými bolestmi, které začaly odeznívat, když jsem v loňském roce začal užívat vaše minerály a čekám další zlepšení. Prosím o zaslání dalšího balení.

Tereza Lengálová, Brno

Dobrý den, jsem ročník 1989. Moje teta mi objednala vaše minerály. Trpěla jsem únavou, závratěmi, padaly mi hodně vlasy. Nevím, jak dlouho minerály beru, řekla bych, že nějaký ten měsíc to bude. První změnu jsem viděla na svém hřebenu. Už nevyčesávám chumáče vlasů a nemám je po celém bytě. Navíc se necítím tak unavená i závratě se zlepšily. Plánuji těhotenství, takže určitě budu pokračovat dále. Minerály bere i moje maminka a je spokojená. Moc děkuji. Můj příspěvek můžete zveřejnit.

Marie Hilmerová, Praha 6

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za podstatné zlepšení mých pohybových schopností - trápily mne bolesti kolen, kyčlí a ramen. Zkusila jsem tedy váš produkt a během užívání jednoho balení minerálů jsem na tom podstatně lépe. Už se \"nebelhám\" ale CHODÍM. Dnes jsem si u vás zakoupila další dvě plechovky. Velké díky.

Anna Krajčovičová, Třinec

Před dvěma lety jsem se dozvěděla od své známé, že užívá minerály a jaký obrovský úspěch s nimi má. Trápily mě veliké bolesti páteře a kloubů. Dále se mi vracely časté gynekologické problémy, žaludeční potíže, zvýšený cholesterol a tlak. Po půlročním užívání minerálů se můj zdravotní stav zlepšil natolik, že jsem přestala užívat tablety na cholesterol a žaludek. Bolesti páteře, kloubů a gynekologické problémy ustoupily, jsem nyní mnohem klidnější a vitálnější.

Jana Kubicová, Račice u Vyškova

Pracuji jako sanitářka v nemocnici. Moje práce je velmi fyzicky i psychicky náročná. Děkuji za Váš produkt, který mi velmi pomohl a umožňuje mi nadále pomáhat lidem v práci, která mě naplňuje. Od té doby, co užívám vaše minerály, jsem plná energie a testy na cholesterol se výrazně zlepšily. Doporučila jsem přípravek i své kamarádce, která mě poprosila o objednávku. Zašlete prosím 2 plechovky na mou adresu.

Roman Sikora, Nýdek

Jsem rád, že jsem objevil vaše minerály. Je mi 65 let a tedy mám různé zdravotní problémy. Při poslední lékařské kontrole kvůli pooperačnímu stavu po odstranění pozitivní prostaty mi lékař sdělil, že všechny hodnoty /tlak, cukrovka, cholesterol/ jsou v normě, což před užíváním Schindeleho minerálů nebylo. Proto jsem přesvědčen o kladném působení tohoto produktu.

Jana Raždíková, Jihlava

Zakoupila jsem si vaše minerály a s radostí musím konstatovat, že mi moc pomohly. Přestaly mě bolet klouby, ustoupily střevní problémy a upravila se mi cukrovka. Zlepšila se mi kvalita vlasů a nehtů, Cítím se velmi dobře i po psychické stránce. Ráda bych si objednala další dvě balení. Na otázku \"co děláš, že jsi se tak zlepšila?“\, odpovídám, že užívám minerály.

Stanislav Motloch, Studénka

Dobrý den, minerály užívám od října 2012. Měl jsem velké problémy s nohama, byly celé oteklé včetně prstů, byla to dna. Trápily mě silné křeče ve všech končetinách až po prsty, měl jsem problémy se zažíváním a močením. Velmi mě trápily závratě, často jsem padal, proto jsem musel nosit berle. O minerálech jsem věděl, ale nevěřil jsem tomu. Názor jsem změnil až po úraze, když jsem spadl ze schodů, rozbil si hlavu, natloukl koleno a utrpěl tržnou ránu na ruce. Objednal jsem si na zkoušku vaše minerály a začaly se dít věci. Zranění se dobře zahojila, během 2-3 měsíců zmizela dna i křeče, postupně mizely další problémy se zažíváním a zácpou, upravilo se mi močení. Později přestaly závratě, po půl roce jsem odložil berle a nepoužívám je až dodnes. Když to viděla rodina a známí, ptali se mě, co mi pomohlo, že chodím bez berlí. Můj příklad vedl k tomu, že jsem během 3 let u vás objednal pro lidi kolem sebe asi 70 plechovek minerálů. Měl jsem loni v říjnu 95 let. Díky minerálům jsem stále soběstačný. Každý se může přesvědčit sám.

Jana Osadčí, Týn nad Vltavou

Před rokem jsem poprvé objednala minerály pro maminku, které je 80 let. Dnes má s minerály ty nejlepší zkušenosti. Po domluvě s lékařkou mohla vysadit léky na vysoký tlak, upravila se jí cukrovka a to hlavní-začaly se jí hojit bércové vředy, oboustranné a na obou nohách, které ji trápí již 15 let. Paní doktorka na kožním o minerálech věděla a doporučila jí je dále užívat. Také bych nevěřila, že i v tomto věku může dojít k takovému zlepšení a jsme za to obě moc rády. Zlepšilo se jí i zažívání a vyprazdňování, ale nejdůležitější pro ni byly ty bércáky. Mně je 55 let a minerály beru preventivně, zlepšila se mi kvalita vlasů a nehtů a cítím se vitálnější.

Ivona Schafferová, Havířov

Přeji dobrý den, chci vám poděkovat za skvělý produkt, který jsem si u vás objednala, a který mi velice pomohl. Minerály jsem objednala sobě i nevlastní dceři a jsou báječné. Měla jsem veliké bolesti kloubů způsobené revmatem i nemocnou páteří. S minerály se mi velmi ulevilo. Nemám křeče, můžu se bezbolestně hýbat, a co je pro mě i hlavní, velmi se mi zlepšila lupénka. To je k nezaplacení. Dcera má také lupénku a je stresovaná blížící se maturitou, i u ní došlo ke zlepšení stavu lupénky. Minerály sice nebereme moc dlouho, ale jsme na tom líp, než kdy předtím. Takže děkuji a zase příště.

Pavel Černý, Most

Užíval jsem vaše minerály celý rok 2014 a stále pokračuji a zde jsou mé zkušenosti. Shrnul jsem to do několika bodů:
1) minerály značně pozitivně působí na střeva a sice tak, že nějakým způsobem upravují trávící procesy a značně omezují, ne-li úplně odstraňují, potíže s nadýmáním, což ani léky proti plynatosti nedokázaly
2) zabývám se ze zdravotních důvodů tématem odkyselení organismu, zjistil jsem, že Schindeleho minerály značně dokáží odkyselit tzv. překyselený organismus, neboť jakmile sníme něco, co v těle tvoří kyseliny, tak tělo tyto kyseliny musí pomocí vlastních zásad (vlastní minerály ze svých úložišť např. z kostí, zubů, orgánů apod.) vzít a jimi zneutralizovat kyselé prostředí. Nemáme-li k dispozici dostatek minerálů ve stravě, bere si tělo tyto minerály z již zmíněných vlastních zásob. Proti celému tomuto škodlivému procesu nepřekonatelně působí tyto minerály
3) velmi pozitivní, zvláště pro ženy, je ten fakt, že minerály, jsou-li použité jako pleťová maska, opravdu neuvěřitelně oživují pleť a odstraňují vrásky, skutečně dodávají mladistvější vzhled
4) mému pejskovi, kterému je nyní 12 let, se po užívání minerálů výrazně zlepšil stav kloubů, lépe chodí a kůra pomocí minerálů je opravdu znát. Pejsek je celkově živější a nemá prakticky potíže s chozením do schodů apod.

Jarmila Kodrlová, Kostelany nad Moravou

Využívala jsem jedno balení kapslí, a tím jsem mohla odložit plánovanou operaci-totální endoprotézu kolenního kloubu. Odložila jsem i berle, a teď jsem schopna po půl roce opět chodit bez opory, pracovat na zahradě a rehabilitovat. Proto chci pokračovat v užívání minerálních kapslí. Takový výsledek (po dávkách léků a několika obstřiků kolenního kloubu) jsem opravdu nečekala. Děkuji!

Renata Matysová, Běšiny

Je mi 41 let a od 15 let trpím vysokou hladinou bilirubinů, tedy mám špatné jaterní testy. A tím se roztočil kolotoč kolem mého zdraví, za pár let na to jsem se kompletně osypala psoriázou, která se mi následně vrazila i do kloubů. Jsem revmatik, a kdo revma má, dá mi za pravdu, že to není nic příjemného. Užívám Schindeleho minerály 2 měsíce a jindy oteklé, nepohyblivé a bolestivé klouby jsou lepší. A hladina bilirubinů poklesla. Lepší trávení a odkyselení organismu beru jako bonus k tomu, co jsem od minerálů očekávala.

Danuše Nováková, Ostrava-Hrabůvka

Dobrý den, v loňském roce jsem začala užívat vaše minerály. Mám potíže s kyčelním kloubem a jsem objednána na operaci. Asi po 2 měsících jsem k mému velkému překvapení pocítila ustoupení bolesti v kyčlích. Operaci budu posouvat, ne-li úplně rušit. Je mi 73 let a cítím se velice dobře. O tom, že minerály fungují minimálně u mě, nemůže být pochyb. Proto objednávám další 3 plechovky.

Věra Vostalová, Praha-Suchdol, 71 let

Již několik let trpím artrózou v obou kolenech. Vyzkoušela jsem mnoho procedur, stálo to také spoustu peněz, výsledek ovšem nevalný. Proto jsem se rozhodla pro minerály, o kterých jsem se dočetla. Užívám je od léta a mohu vám sdělit pozitivní výsledek. Otoky kolen mizí, co 3 týdny se mi v nich tvořila voda, lépe se mi chodí a bolest ustupuje. Dokonce si na ně i kleknu, což bylo dříve nemyslitelné.

Jindřich Štěrba, Jevíčko, 67 let

Asi před 2 měsíci jsem si objednal vaše minerály pro bolest kloubů a celkovou únavu. Kupoval jsem si všelijaké léky, ale nic nezabíralo a zůstalo u prášků na bolest. Asi po 14 dnech s minerály jsem začal cítit úlevu a po 2 měsících užívání se cítím velice dobře a hlavně klouby nebolí. Ráno jsem vstával z postele na třikrát, teď vyskočím jako mladík. Účinky minerálů potvrzuji i u mých ptáků, chovám na 400 kusů drobného exotického ptactva, začal jsem jim přisypávat minerály a již teď značně ubylo úhynů. Vlastně nejsou skoro žádné. Děkuji za zaslání další plechovky.

Jitka Havlíková, Znojmo

Dobrý den, minerály jsem dostala darem. Měla jsem bolesti zad, kyčlí a hlavy, trpěla jsem srdeční arytmií. Po 3 měsících užívání musím konstatovat, že všechny mé problémy zmizely a navíc se zlepšila i moje celková psychická odolnost. Jsem spokojená a děkuji za tyto léčivé minerály.

Věra Stoklásková, Tečovice

Dobrý den, je mi 57 let, sypané minerály v dóze užívám pravidelně každý den od 10/2014 na doporučení našich známých. Dlouhou dobu jsem měla problémy s bederní páteří. Bolesti v kříži, v zádech, v kyčlích. Bez každodenního mazání, jak se říká, jsem se neobešla. Asi během 14 dnů poctivého užívání jsem vypozorovala, že bolesti jsou pryč. Po těchto 14 dnech jsem si zkusila sama naordinovat dávku 2xdenně 1 odměrku. Neměla jsem žádné negativní účinky, tak jsem je na zkoušku brala 14 dní, pak jsem se vrátila k dávce 1x denně. Začátkem prosince jsem byla na kontrole u fyzioterapeuta, který konstatoval zlepšení. Minerály užívá i manžel (ale ne tak pravidelně jako já), oba jsme toho názoru, že se cítíme vitálnější, že nám rychleji rostou nehty, mně zhoustly vlasy. Zkusila jsem „zázračnými“ minerály občas zalít květiny a je opravdu vidět, jak pookřály. Náš chodský pejsek, který trpí 2-3x ročně na záněty uší a právě dobral antibiotika, dostává již týden 1 odměrku minerálů denně. Jelikož mi druhé balení dochází, objednávám další a děkuji.

Marie Zeisková, Moravský Krumov

Vážení, jsou to již čtyři roky, co jsem četla v časopise váš leták o Schindeleho minerálech a jejich léčebných schopnostech. V tu dobu jsem měla velké problémy s patami - značné bolesti při chůzi i došlapování a problémy s kloubní artrózou na rukách. Léčba nepomáhala, proto jsem si na zkoušku objednala minerály a začala je užívat. Po třech měsících užívání vymizely bolesti pat i kloubů na rukách. Vaše minerály beru již čtyři roky a jsem spokojená, v pohodě a fit! Děkuji a objednávám další dvě balení.

Lumír Palkovský, Ostrava

Je mi 80 let. Celý svůj život jsem byl činný ve sportu, ve společenském životě, žil jsem bez užívání léků až do svých 70 let. Pak přišly bolesti, nemoci, cukrovka, operace srdce, vysoký krevní tlak, obezita, k tomu navíc šedý zákal, únava, malátnost, nespavost. Tak mi známý kolega poradil užívat Schindeleho minerály. On je užívá již 1 rok a právě si objednával plechovku novou. Já jsem po jeho doporučení začal tyto minerály užívat také a jsem nadšen vaším výrobkem, jelikož se mi zlepšil celkový zdravotní stav již po 1 dóze. Zašlete mi proto další 2 a děkuji.

Milan Minárik, Havířov-Šumbark, 73 let

V prosinci 2013 jsem se pro nesnesitelnou bolest kyčlí rozhodl objednat vaše minerály. Po 3 měsících jsem mohl chodit bez bolesti. Pro mě to je zázrak a těžko hledám slova k vyjádření toho, co cítím. Objednávám si minerály již potřetí, tentokrát i pro manželku, 4 balení najednou.

Eva Klimentová, Praha-Modřany

Dobrý den. Je mi 56 let a jsem typický produkt dnešní doby. Příšerně se stravuji, kouřím a tělocvičnám se vyhýbám obloukem. Mám pocit, že všechny své hříchy doženu potravními doplňky. Samozřejmě bez úspěchu. Ale vaše minerály mi vyrazily dech. Nejenže se mi po pár dnech upravilo zažívání, ale po měsíci užívání vašich minerálů jsem najednou zjistila, že mě přešel chronický kašel a přestalo mě bolet koleno, kvůli kterému jsem musela i v noci vstávat, abych ho tzv. rozchodila a vzala si tabletu na bolest, takže se nyní i vyspím. Jsem chodící reklama na vaše minerály a objednávám další dávku.

Marcela Mikundová, Kopřivnice

Tento můj článek můžete otisknout! Minerály jsem si objednala již v roce 2013, po delší úvaze i dobrých ohlasech vašich zákazníků, ale měla jsem pocit, že mi na mé problémy s artrózou nepomáhají, tak jsem je přestala užívat. Loni na jaře jsem se k pravidelnému užívání vrátila a výsledek se dostavil. I tlak se mi srovnal natolik, že už nemusím užívat léky, zlepšila se lupénka, také to prospělo mým vlasům. Minerály už mi došly, tak posílám novou objednávku, doporučuji a děkuji.

Ing. Lubomír Najman, Třeština

Vážení, před dvěma měsíci jsem si přečetl o vašich minerálech. Protože již delší dobu mám značné problémy s vysokou glukózou a poměrně rozšířeným zánětlivým onemocněním kůže rosaceou, která nepříznivě mění fyzický vzhled člověka, rozhodl jsem se je vyzkoušet. Dřívější léčba byla neúspěšná. Již druhý měsíc užívám Schindeleho minerály a musím konstatovat, že se mně o 50% zlepšila cukrovka a již mi nehrozí, že si budu muset píchat inzulín. Nejvíc si ale vážím toho, že s rosaceou mohu při užívání minerálů úspěšně žít. Dermatolog ani nechtěl věřit, jakého zlepšení jsem dosáhl. Minerály budu užívat nadále a rád dávám souhlas ke zveřejnění.

Jitka Žejdlíková, Žďár nad Sázavou, 73 let

O Schindeleho minerálech jsem přesvědčená a ráda Vám sděluji mé zkušenosti. Jelikož jsem alergická, trpěla jsem dlouhodobě vedlejšími účinky na všechny dostupné léky předepsané na sníženou funkci ledvin. Kromě toho jsem měla ohromné křeče v nohách a rukách, kroutily se mi prsty, i když jsem užívala drahý lék. S minerály bolesti odezněly okamžitě. Hned třetí den jsem pocítila, že mně přichází k sobě levá noha, která byla již několik let od kolena po kotníky necitlivá. Ustaly a stále nejsou žádné dnové záchvaty, veliké bolesti zad a probdělé noci. Vrátilo mě to zpátky do života. Děkuji a pošlete mi další plechovku.

František Nešpor, Třešť

Vážení, minerály opravdu působí, jak popisují mnozí jiní, co je užívají. Po 3 měsících došlo u mě ke zlepšení: kyčle, kolena, tlak, prostata. U manželky krční páteř, klouby, tlak. Objednávám 12 plechovek mletých minerálů.

Vlasta Jílková, Hořovice

Dobrý den, je mi 58 let a od podzimu 2013 jsem začala mít bolesti v levé patě (rentgen potvrdil vznik tzv. ostruhy) a později se přidala i bolest v pravém rameni (na rtg. změny sklerotického původu). Po neúspěšné léčbě formou opichů a na rehabilitaci působením ultrazvuku a laseru jsem se rozhodla vyzkoušet Schindeleho minerály. Musím potvrdit jejich skutečný účinek. Bolesti v rameni zmizely zcela a v patě se zmírnily natolik, že o nich téměř nevím. Využívala jsem jen jednu plechovku sypkých minerálů a po tomto úspěchu jsem doufala, že už se bolest znovu neobjeví. Bohužel se mi bolest do ramene zase pomalu vrací, a proto jsem se rozhodla znovu si objednat rovnou dvě dávky těchto účinných minerálů.

Eva Stibůrková, Mladá Boleslav

Dobrý den, jen tak ze zvědavosti jsem si zakoupila jedno balení minerálů a ani jsem nevěřila, že mají nějaké účinky. Po dvou měsících užívání mám energie na rozdávání, snížil se mi krevní tlak, dobře spím a celkově se cítím tak na třicet (61). Z toho důvodu objednávám další tři balení, aby mohl užívat i manžel.

Josef Vik, Lázně Bělohrad

Dobrý den, rád bych se podělil o mou skoro roční zkušenost s užíváním Schindeleho minerálů. Je mi 65 let a míval jsem silné bolesti kyčelních kloubů, měl jsem problémy s nespavostí a s celkovou únavou. Po několika týdnech užívání bolesti kyčlí začaly postupně odcházet, lépe jsem spal, snížil se mi krevní tlak a celkově jsem se cítil lépe a svěží. Ve svém životě jsem nepoznal produkt, který by mi tolik pomohl. Minerály jsem doporučil a stále doporučuji všem, kteří mají podobné problémy. S radostí je budu užívat i nadále. Právě jsem udělal další objednávku.

František Soukup, Perštejn

Delší dobu jsem váhal, než jsem si objednal minerály. Mnoho let jsem užíval různé přípravky na artrózu, ale vůbec to nepomáhalo, tak jsem si objednal 2 plechovky minerálů, a světe div se, ono to pomohlo. Od listopadu 2013 je pravidelně užívám a jsem překvapen. Přestala mě bolet kolena, hlavně při chůzi do a ze schodů, přestala mě pálit žáha, zlepšil se mi zrak na pravém oku. Při kontrolách na kolonoskopii nemám poprvé zjištěné vnitřní hemoroidy, prý se to velmi zlepšilo. Při preventivní lékařské kontrole se mi cholesterol dostal do normy. Podotýkám, že jsem před 8 lety prodělal rakovinu tlustého střeva a močového měchýře. Proto jsem si úspěch s minerály nenechal pro sebe a děkuji.

Hedvika Musilová, 83 let, Habry

Vážení, náhodou se mi dostal do rukou váš leták. V mém věku jsem již ani nedoufala, že se najde něco, co by zlepšilo můj zdravotní stav. Po zkušenostech se všemi různými léčivými doplňky, které jsem vyzkoušela. I když jsem dlouho váhala, nedalo mně to, a minerály jsem si objednala. Jsem opravdu nadšena vaším výrobkem. Velice se mi zlepšil zrak při mém šedém zákalu, přestaly mi vypadávat vlasy, urovnal se mi tlak a bolesti v kolenou a ostatních kloubech podstatně ustoupily. Zašlete mi proto další 2 plechovky. Těžko si dokážu představit, že bych si po ránu nedala sklenici s minerály.

Michal Fajčík, Vyškov

Minerály užívám teprve jeden a půl měsíce. Prodělal jsem sedm těžkých operací, můj život visel na vlásku, psychicky i fyzicky jsem byl na dně. Nebyl jsem schopen donutit se k nějaké sebemenší práci a ani pro bolest jsem pracovat nemohl (operace srdce, operace zákeřné nemoci, výměna obou kyčelních kloubů atd.). Dosud při chůzi musím používat francouzské hole. Na začátku užívání minerálů jsem pociťoval zhoršení, ale za 14 dní potíže ustaly. Stres po operacích pominul, hlava se přestala točit (potácení), činnost srdce se ustálila, tlak se upravil na 130/70, EKG + CT je v pořádku, glukóza a urea klesly na požadovanou úroveň. Nějakou drobnou práci, kterou jsem za roky stresu a bolesti neudělal, tak teď vlivem užívání minerálů se do ní pouštím a pracovat mi dělá dobře. Nějaké bolesti stále přetrvávají, ale dá se to již vydržet a věřím, že to bude ještě lepší.

Jana Pavelcová, Žďár nad Sázavou

Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o účincích Schindeleho minerálů. Je mi 52 let a pracuji jako zdravotní sestra v nemocnici. Jsem dva a půl roku po náhradě kyčelního kloubu pro artrózu a v květnu tohoto roku mě čekala výměna druhého kloubu. Na vánoce jsem dostala od syna plechovku Schindeleho minerálů a pravidelně jsem je začala užívat. Operaci jsem odložila pro výrazné zlepšení bolestí. Výrobek rozhodně doporučuji. Objednávám další balení pro sebe a 3 pro kamarádku a babičky.

Marta Pešková, Přibyslav

Dobrý den, mému manželovi je 53 let, minerály užívá již 2 roky. Měl vysoký krevní tlak, který se mu snížil, zmizela únava, bolesti zad i bolest tenisového loktu jsou pryč. I já už rok beru minerály a cítím se stále lépe a lépe. Na naše doporučení začalo s užíváním minerálů již několik našich kamarádů. Všichni jsou velice spokojeni, i když ze začátku moc nevěřili.

Zdeňka Daňková, Veselí nad Moravou

Schindeleho minerály mi objednala kamarádka, která je užívá již 2 roky. Měla jsem již 3x zlomenou zánártní kost na levé noze. Po rehabilitaci jsem stále kulhala, chůze byla nestabilní, bolest střílela do palce, objevovala se bolest v zádech. Po půl roce s vašimi minerály se mi chůze zlepšila, bolesti jsou snadno snesitelné, dokonce můžu opět chodit na túry.

František Hloušek, Konice

Dobrý den, minerály beru od 25.8.2014. Je mi 73 let, mám dnu, trpím ischemickou chorobou srdeční, vysokým tlakem, bolestí zad a kloubů, jsem po operaci srdce. Po 3 týdnech se mi začalo ulevovat od dnových bolestí. Po dalších pár týdnech užívání vašich minerálů se můj zdravotní stav podstatně zlepšil. Vlastně vše, co jsem zmiňoval. Tlak se mi vrátil do normálu, nemusím brát žádné tablety. Opravdu moc děkuji.

Zdeněk Bělský, Karlovy Vary

Lékař mi zjistil artrózu 3.stupně v kolenou. Dělám vše možné, kupuji i přípravky propagované v televizi, ale účinek žádný. Teprve když mi dcera přinesla vaše minerály, které užívám druhý měsíc, se něco změnilo. Bolest postupně odchází. Těžko se to dá vysvětlit, za mě ovšem jasné doporučení.

Milada Šimáčková, Mariánské Lázně, 72 let

Na zkoušku jsem si objednala plechovku minerálů. Užívám je 2 měsíce, zlepšilo se mi spaní, lépe usínám, nedařilo se mi vyléčit špatný stav nehtů na nohou, nyní je znát jasný pokrok, léčím se na dnu, kde též zjišťuji menší bolesti v noze. Protože popsané problémy ustupují, prosím o zaslání dalších 4 plechovek minerálů.

Filip Irman, Praha 2

Dobrý den, začala se mi v mých 40 letech projevovat dna. Celá věc zašla tak daleko, že jsem v letošním únoru a březnu zažil dva dnové záchvaty, a to nešlo na nohu ani došlápnout a v noci spát. Po odeznění záchvatů jsem začal brát vaše minerály a dosud nic, půl roku bez obtíží. Dnes na konci srpna po všech letních grilovacích akcích a spoustě piva, a já bez jakýchkoliv léků a potíží, jsem chodící reklama na vaše minerály. V práci se začali kolegové ptát, co beru, že už nepajdám. Musím také zmínit zlepšení stavu chrupu. Odlamovali se mi zuby. Zřejmě jsem byl totálně demineralizovaný. Druhá věc, kolega donesl do práce polosuchou pokojovou květinu, kterou jsem začal na jaře zalévat zbytkem minerálů. Květina se zazelenala, obrostla šlahouny, které nejprve kvetly, a poté se na jejich koncích vytvořily nové rostliny, které po odstřihnutí a zakořenění jsem zasadil do květináčů, a dnes máme nové květiny. Mnoho kolegů si po těchto zkušenostech minerály také objednalo, mé mamince pomohly od lupenky a našemu 16 let starému kocourovi vrátily šest let zpátky. Zdravím a děkuji.

Viktorie Chvojková, Trhová Kamenice

Je mi 72 let, dlouhodobě jsem trpěla vysokým tlakem, křečemi v nohách několikrát denně, byla jsem hodně unavená, padaly mi vlasy, trpěla jsem osteoporózou. Po využívání jednoho balení se mi zlepšily hodnoty krevního tlaku na 135/90, křeče ustávají, únava se ztrácí a cítím i zlepšení páteře, záda mne již tolik nebolí. Děkuji za zaslání dalšího balení.

Ivana Blažková, Vysoké Mýto

Dobrý den, od 4.4.2014 užívám Schindeleho minerály. Jejich účinek jsem začala pociťovat už během 14 dnů, kdy mi začaly pomáhat rovnat moji rozbouřenou psychiku, následkem onemocnění mého syna. Připadala jsem si doslova nabitá energií. Za krátký čas jsem začala zjišťovat, že mi mizí srůsty karpálních tunelů na obou rukách a že křeče, které jsem dost často v rukách měla, odeznívají, bolesti kloubů také zmizely. Jsem v období klimaktéria a opět mi Schindeleho minerály pomáhají vyrovnat se s výkyvy ženského období, takže na to neužívám žádné jiné produkty. Vyzkoušela jsem i pleťovou masku a s účinky jsem také velice spokojená. Užívám třetí plechovku, jsem zastáncem přírodních produktů, nelituji tedy, že jsem měla možnost seznámit se se Schindeleho minerály.

Blanka Vytlačilová, 38 let, Žďár nad Sázavou

Minerály jsem si objednala na Vánoce. Krevní tlak se mi natolik zlepšil, že jsem přestala brát 3 prášky, které jsem užívala. Dále jsem byla méně unavená. Jako dárek jsme je dali babičce, která má cukrovku a píchá si inzulin. Má problémy s dlouhým cukrem od té doby, co bere minerály, tak měla pokaždé hodnoty v pořádku a krevní tlak se jí taky zlepšil. Dědovi to pomohlo se stolicí. Proto nyní objednávám 4 balení pro sebe a 5 pro kamarádky.

Ing. Eva Hesounová, Praha 10

V polovině minulého roku jsem začala užívat Schindeleho minerály. Trápily mě střídavě bolesti kyčelních kloubů a kolen. Asi po 3 měsících užívání mě tyto potíže zcela opustily. A mohu se i nadále věnovat svému hobby - sjezdovému lyžování. Konstatuji také zlepšení kvality nehtů - jsou silnější a málo se lámou. Je mi 71 let.

Václava Humlová, Cerhovice

Dobrý den, chci se s vámi podělit o radost z účinku minerálů. Mému tatínkovi je 82 roků a je rok po operaci prostaty, po které zhubl a ztratil chuť a radost ze života. Doporučila jsem mu vaše minerály. Po třech měsících užívání má opět svoji váhu, více energie a je plný optimismu. Jeho lékař byl velmi překvapený výrazným zlepšením nemoci. Ráda souhlasím s uveřejněním.

Dita Sasynová, Studénka

Schindeleho minerály mi pomohly zbavit se migrény, která mě těžce trápila min. 2x do měsíce dlouhé roky. První plechovku jsem dostala od své babičky v těhotenství, za což jí velice děkuji. Po nějaké době užívání jsem s překvapením zjistila, že se migréna již nedostavila. Od té doby beru minerály a od těžké migrény mám pokoj.

Manžele Kousalovi, Chomutov

Vážení, v případě mém a mé manželky došlo k opravdu mimořádným úlevám v oblasti bederní páteře, jsme v této oblasti bez problémů a pravidelně váš produkt užíváme. Podstatné zlepšení je patrné i v pohyblivosti a bezbolestné funkci kolenních kloubů! Na naše doporučení odebírá minerály již 17 lidí. Všichni jsou v letech od 55 do našich 77 a nevíme o nikom, že by byl nespokojený.

Zdeněk Javora, Zlín, 73 let

Schindeleho minerály již užívám s krátkými přestávkami 3 roky a rád bych provedl rekapitulaci v mém zdraví po užívání tohoto přípravku. Došlo ke snížení bolesti kloubů - nyní prakticky bez tlumících prášků, ustávají zažívací problémy, stolice se podstatně upravila, hypertenze se upravila - je v normě, cukrovka se zlepšila, přitom nemusím ani tak dodržovat přísnější dietu. Rád bych sdělil, že nejsem žádný dealer, ani nejsem za to placený, jak to někteří i včetně lékařů publikují. Jsou to moje poznatky, jsou pravdivé, a je na každém, pro co se rozhodne. Lékaři to nepochopitelně podceňují, ale asi si to žádný nezkusil nebo nemá zatím potřebu. Já tento přípravek ze své zkušenosti doporučuji.

Libuše Venclů, Hýskov

Dobrý den, je mi 62 let, manželovi 67. Minerály užíváme oba a jsme velmi spokojeni. Jsme relativně zdrávi - nebereme vůbec žádné léky - a tak účinky minerálů jsme pozorovali hlavně na výrazném zlepšení kondice, zlepšení zažívání a velmi zlepšené kvalitě vlasů. Manžela dlouho pobolívalo rameno, po užívání minerálů je zcela bez bolesti. Na dovolených v zahraničí jsem trpěla zácpou, díky minerálům bylo vše v naprostém pořádku.

Vlasta Nápravníková, Pelhřimov

Minerály jsem začala užívat v minulém roce. Asi 2 měsíce se nedělo nic zajímavého, ale najednou se mi začal hojit tenisový loket, také ekzém na noze, který jsem léčila, ale k žádnému zahojení to nevedlo. Upravila se mi stolice, dále 4 roky užívám Warfarin, nyní mám krevní obraz tak dobrý, že stačí kontrola jednou měsíčně. Jsem šťastná, že jsem se minerály rozhodla vyzkoušet.

Olga Wiesnerová, Jihlava

Před 3 roky jsem z důvodu vypětí z náročného vysokoškolského studia při zaměstnání začala mít závažné zažívací potíže. Neboť nejsem příliš zastánce léků, hledala jsem řešení, aby se mi ulevilo. Objevila jsem studie o překyselení organizmu, které v mém případě bylo způsobeno špatnou životosprávou a stresem. Jako nejvýznamnější zásadotvorné elementy jsou uváděny minerály. Hledala jsem nejvhodnější varianty a objevila Schindeleho minerály. Začala jsem je užívat vždy ráno před jídlem a zjistila jsem, že nejen, že se mi spravilo zažívání, ale přestaly mne trápit bolesti v kloubech, které způsobuje artritida, kterou trpím již několik let. Pozitivní vliv na vlasy a nehty není nutné zdůrazňovat. Rovněž se mi zlepšila krvetvorba. Od té doby minerály užívám pravidelně.

Vladimír Pech, Rumburk, 58 let

Velmi děkuji za tento produkt. Nikdy bych nevěřil, že se někdy zbavím trápení s dnou a kloubními problémy. Po spotřebě jediné plechovky veškeré problémy zmizely. Míval jsem 2-3x do roka dnové záchvaty, krevní tlak, cukr, cholesterol perfektně v normě. Ještě jednou děkuji a posílám další objednávku.

Rudolf Hudec, Rychvald u Karviné

Je mi 60 let a minerály užívám od března 2013. Měl jsem problém s jaterními testy, únavou a bolestmi kloubů. Mohu zodpovědně říci, že se mi všechny výše uvedené problémy upravily. Hlavně mě těší pozitivní jaterní testy. Vedlejší účinky jsem na sobě nezaregistroval.

Hana Vrbová, Ostrava-Michálkovice

Můj manžel užívá vaše minerály a dostavilo se zlepšení. Snížil se mu cukr i krevní tlak a přestaly ho bolet kyčle. Měl také popálenou nohu a dlouho s tím bojoval. S minerály se mu krásně zahojila. Doporučuji všem kamarádům a známým, protože jste mu hodně pomohli.

Jana Sudová, Plánice

Minerály užívám něco přes měsíc a jsem zatím moc spokojená. Mám křečové žíly, v zaměstnání celý den stojím na nohou, a proto nosím gumové punčochy. Je mi 36 let, mám 2 děti, tedy kolotoč až do večera. Nohy mě dosti bolely, mazala jsem všelijaké masti a užívala léky, ale účinek byl jen chvilkový. Také jsem byla po celém dnu více unavená. O minerálech jsem se dozvěděla od otce, jelikož mu hodně pomohly na klouby. Od doby, co je beru, se mé obtíže výrazně zlepšily, a to už po dvou týdnech užívání, kdy jsem párkrát zkusila punčochy i vynechat a nohy nebolely. Od začátku snáším minerály dobře, neměla jsem ani žádné prvotní obtíže. Musím dokonce říci, že se cítím celkově lépe, nejsem vůbec unavená, naopak minerály mi dodávají energii.

MILENA KAPLAVKOVÁ, DĚČÍN

V PROSINCI 2013 JSEM DOKONČILA POSLEDNÍ CHEMOTERAPII. OD ÚNORA UŽÍVÁM DENNĚ NALAČNO 7 TOBOLEK SCHINDELEHO MINERÁLŮ. CÍTÍM SE SKVĚLE ZDRAVĚ, VLASY MI NÁDHERNĚ RYCHLE ROSTOU. NEJSOU UŽ MEZI NIMI ŠEDINY. JSEM PLNÁ ELÁNU, ZDRAVÍ, VITALITY A ŽIVOTNÍ ENERGIE. DÍKY MINERÁLŮM SI ZNOVA VYCHUTNÁVÁM ŽIVOT NAPLNO.

Zdeněk Svoboda, Jindřichův Hradec

Dobrý den, minerály beru od 2.1.2014 na doporučení jedné známé. Absolvoval jsem dvě kontroly na dia a můžu napsat, že glykémie se mi krásně srovnala a dlouhodobý cukr klesl ze 46 na 37. Další hodnoty mám taky v normě /jaterní testy, triglyceridy, tlak/.

Alena Kourková, Humpolec

Vážení, chtěla bych se s Vámi podělit o zkušenosti s užíváním Schindeleho minerálů. Užíváme je s manželem již přes rok a musím konstatovat, že naše problémy s bolavými klouby jsou pryč. Také bolesti zad přestaly. Kyčle mě nechávají spát a na kolena si mohu kleknout i na tvrdé podlaze. Je nám již přes šedesát let a popravdě jsem moc nedoufala ve zlepšení. Mám od přírody slabé vlasy, ale nyní pozoruji, že jsou pevnější a dokonce mi dorůstají nové. Také vyprazdňování se mi zlepšilo. Po psychické stránce jsem asi po dvou měsících pocítila příliv energie, bavila mě zahrada, i díky tomu, že se mohu dobře pohybovat. Minerály nám každopádně zlepšily kvalitu života, a proto souhlasím se zveřejněním našich zkušeností.

Zdeňka Kovaříková. Prostějov

Před rokem a půl jsem se dozvěděla od své kamarádky o Schindeleho minerálech. Dosti mě zaujalo, jak o jejich účincích mluvila. Proto jsem je zakoupila svému partnerovi a čekala, co se bude dít. Dříve ho velice trápily velké bolesti kloubů. Prvních 14 dnů se mu to vůbec nelíbilo. Ale potom začaly bolesti postupně ubývat až na nynější stav, kdy jsou zanedbatelné. Časté dřívější návštěvy u lékaře, vytahování vody z kolena a protizánětlivé léky jsou dnes minulostí. Také se mu upravil krevní tlak, a ač to zní neuvěřitelně, ubylo mu šedin (i když to je to nejméně podstatné). Minerály používáme stále, již více než rok. Na naše doporučení je má i mnoho našich známých.

Milan Jarý, Brno, 30 let

Několik let mě trápily ekzémy na dlaních, kdy po většinu času byly dlaně rozedrané do krve a vše bylo velice bolestivé. Páni doktoři vždy dokázali pouze naordinovat kortikoidy, které jednak zdraví člověka neprospívají a také to pomůže jen na chvíli. Dá se obecně říct, že problém celé dnešní medicíny je léčení důsledků a ne příčin. Koncem roku 2013 jsem začal užívat Vaše minerály dle doporučení a cca po 3 měsících ani známky po ekzému. Prostě je to v pořádku jelikož se pravděpodobně vyléčila příčina uvnitř. Dále musím ještě říct, že mi další pan doktor hrozil nasazením prášků na zvýšený krevní tlak, ale po výše zmíněném 3 měsíčním užívání poklesl na normál a prášky mně nasazovat nemusel. Závěrem chci tedy napsat, že Vaše minerály hodnotím velice kladně a budu dále vaším zákazníkem.

Ing.Zuzana Pilcová, Jihlava

Dobrý den, dnes jsem si objednala další balení minerálů. Chci se s vámi podělit o mé zkušenosti s tímto produktem. Na počátku užívání jsem skutečně měla až prudké reakce, které ale za 11 dní přešly. Jednalo se o bolesti v kyčli. Zjistili mi artrózu, ale s minerály se bolesti citelně utlumily. Nyní po roce mohu konstatovat, že se cítím plná energie, zlepšila se celková vitalita, fyzická a dokonce i psychická kondice. Zmínila jsem se o minerálech praktické doktorce a i ona mi je doporučila, ví o nich a připouští jejich léčivý účinek. Připadá mi to jako sen, minerály mi opravdu pomohly snad ve všem. Třeba i v tom, že v noci lépe spím a podařilo se mi zhubnout. Proto nemám žádné námitky, abyste můj ohlas zveřejnili. Děkuji mnohokrát za tento produkt.

Božislav Krpelík, Karviná

Známý pěl ódy na Schindeleho minerály a tak jsem chtěl na vlastní klouby poznat ten zázrak. Měl pravdu - po týdnu partnerce zmizely bolesti zápěstí (vazoneuróza) a (světe, div se!) upravila se i menstruace. A moje dříve tak bolestivá kolena? - ani o nich nevím. A jako bonus vnímám celkové zlepšení nálady a vitality. Další objednávka je jistá!

Zdeněk Malčík, 52 let, Víceměřice

V listopadu loňského roku jsem dostal od známé vaše minerály. Doporučila mi je, protože jsem trpěl častými a bolestivými záněty kloubů. Bolely mě prsty, ramena, kolena, kotník. Bolesti se stěhovaly z místa na místo. Vyzkoušel jsem léky, masti. Přiznávám, že jsem moc minerálům nevěřil. Začal jsem je ale užívat. K dnešnímu dni je užívám již 4 měsíce. Byl jsem u své revmatoložky na krevních odběrech a byla překvapená, stejně tak i já. Výsledky totiž dopadly dobře, veškeré bolesti a záněty zmizely. Dokonce mi z krabičky začalo záhadně ubývat. Má žena začala mít problémy s kolenem, a když viděla zdravotní zlepšení u mne, začala minerály brát také. Prosím o zveřejnění mého příběhu jako poděkování všem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení