Nezávislá univerzitní studie

Účinky Schindeleho minerálů potvrzeny nezávislou univerzitní studií

Sledována byla revmatická onemocnění jako jsou zánětlivá onemocnění kloubů a páteře (např. revmatoidní artritida, Bechtěrevova nemoc), degenerativní změny kloubů a páteře (např. artróza, spondylóza), zánětlivé a nezánětlivé onemocnění měkkých tkání (tzv. revmatismus měkkých tkání), systémové onemocnění vazivových tkání a cév (kolagenóza, vaskulitida), projevy určitých onemocnění látkové výměny (např. dna). Hodnocena byla ale také další kritéria, jako únava, skleslost, poruchy spánku, bolesti, celková kvalita života. Výsledky jsou více než výmluvné a těžko pro nim může někdo něco namítat. Produkt se díky této studii stává unikátním a ohlasy, které pravidelně zveřejňujeme, pokud jim snad někdo nevěřil, získávají úplně jinou vypovídací hodnotu.

Celkově bylo sledováno 201 subjektů, z toho 102 užívalo kromě svých běžných léků i Schindeleho minerály. 99 subjektů užívalo pouze své běžné léky. Výsledky srovnávací studie jsou k dispozici od poloviny února 2016 a jsou mimo jiné přesvědčivě doloženy v následujícím grafu. S vyjímkou "mobility" jsou všechny výsledky staisticky velmi významné.

 

Zlepšení (v %) při silných projevech na počátku

Schindeleho_Minerály_nezávislá_studie

 

Frekvence výskytu zlepšení u pokusných osob se silnými projevy na počátku studie.

Lottenbach-van Leendert, R.1; Pempelfort, K.1; Schneider, B.2

1 Medidal-Data-Research-CRO, Friedrich-Ebert-Straße 15, D-40210 Düsseldorf | 2 Insitut für Biometrie, Medizinische Hochschule Hannover (MHH)

 

Závěr studie ke stažení zde.