Nezávislá univerzitní studie

Účinky Schindeleho minerálů potvrzeny nezávislou univerzitní studií

Sledována byla revmatická onemocnění jako jsou zánětlivá onemocnění kloubů a páteře (např. revmatoidní artritida, Bechtěrevova nemoc), degenerativní změny kloubů a páteře (např. artróza, spondylóza), zánětlivé a nezánětlivé onemocnění měkkých tkání (tzv. revmatismus měkkých tkání), systémové onemocnění vazivových tkání a cév (kolagenóza, vaskulitida), projevy určitých onemocnění látkové výměny (např. dna). Hodnocena byla ale také další kritéria, jako únava, skleslost, poruchy spánku, bolesti, celková kvalita života. Výsledky jsou více než výmluvné a těžko pro nim může někdo něco namítat. Produkt se díky této studii stává unikátním a ohlasy, které pravidelně zveřejňujeme, pokud jim snad někdo nevěřil, získávají úplně jinou vypovídací hodnotu.

Celkově bylo sledováno 201 subjektů, z toho 102 užívalo kromě svých běžných léků i Schindeleho minerály. 99 subjektů užívalo pouze své běžné léky. Výsledky srovnávací studie jsou k dispozici od poloviny února 2016 a jsou mimo jiné přesvědčivě doloženy v následujícím grafu. S vyjímkou "mobility" jsou všechny výsledky staisticky velmi významné.

 

Zlepšení (v %) při silných projevech na počátku

Schindeleho_Minerály_nezávislá_studie

 

Frekvence výskytu zlepšení u pokusných osob se silnými projevy na počátku studie.

Lottenbach-van Leendert, R.1; Pempelfort, K.1; Schneider, B.2

1 Medidal-Data-Research-CRO, Friedrich-Ebert-Straße 15, D-40210 Düsseldorf | 2 Insitut für Biometrie, Medizinische Hochschule Hannover (MHH)

 

Závěr studie ke stažení zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení